Korbox 4K BIGBEN

Poznaj możliwości dekodera KORBOX BIGBEN! Przekonaj się o szybkości, która drzemie w KORBOX BIGBEN. Wynieś przyjemność płynącą z oglądania telewizji na jeszcze wyższy poziom – oglądaj w jakości 4K, zapewniając sobie i bliskim rewelacyjny stopień szczegółowości i znakomity kontrast obrazu. Otwórz się na nowe możliwości jakich dostarcza nowatorski KORBOX BIGBEN!

Technologia HDR zastosowana w dekoderze Korbox BIGBEN zapewnia o wiele szerszą skalę barw i jasności niż materiały o standardowym zakresie dynamicznym. Celem techniki HDR jest podniesienie realizmu oglądanego obrazu. W połączeniu z rozdzielczością 4K, HDR zapewni nową, dużo wyższą jakość oglądanego obrazu.
Łatwość podłączenia do telewizora Dekoder oferuje złącze HDMI za pomocą którego z łatwością podłączysz go do swojego telewizora.
Telenet - Korbox BigBen 4K HDR
Oprogramowanie dekodera Wbudowany w dekoder zestaw oprogramowania zapewnia najwyższą jakość telewizji cyfrowej. więcej informacji
Zdalne sterowanie Sterowanie dekoderem możliwe jest przy użyciu wygodnego pilota na podczerwień lub przy wykorzystaniu aplikacji instalowanej na smartfona. więcej informacji