Internet światłowodowy

Internet
300 Mb/s
59,90
miesięcznie
Internet
600 Mb/s
69,90
miesięcznie
Internet
1 Gb/s
79,90
miesięcznie
Prezentowana oferta obowiązuje przy zawarciu umowy na okres 24 miesięcy. Ceny zawierają rabat za e-fakturę 5zł/mies. i zgody marketingowe 5zł/mies. Oferta dostępna w zasięgu sieci światłowodowej Telenet. W przypadku sieci światłowodowej wybudowanej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa do ceny abonamentu należy doliczyć 15 zł/mies. Informacje na temat oferty dostępnej pod Twoim adresem znajdziesz na stronie oferta dla Ciebie.
Światłowód

Światłowód Telenet

Światłowód to najnowocześniejsza i najwydajniejsza technologia dostępu do Internetu. Wybierając symentryczny światłowód Telenet masz pewność, że pobieranie i wysyłanie dużych plików przestanie być problemem, a granie w gry online czy oglądanie filmów na platformach VOD stanie się jeszcze przyjemniejsze.
Symetryczny światłowód telenet

Symetryczne łącze

Światłowód Telenet umożliwia pobieranie i wysyłanie plików z tą samą prędkością. Standardowe łącza internetowe są asymetryczne, co oznacza, że prędkość pobierania jest większa niż prędkość wysyłania. Przy symetrycznym łączu parametry te są sobie równe, dzięki czemu udostępnianie nawet dużych plików jest błyskawiczne. Wybierając symetryczny Internet światłowodowy Telenet, zyskujesz największą wydajność i stabilność łącza zarówno podczas wysyłania, jak i pobierania danych.
Stabilne połączenie

Stabilne połączenie

Światłowód został stworzony z przeźroczystego włókna szklanego, a transmisja danych odbywa się z wykorzystaniem sygnału optycznego. Dzięki temu łącze nie jest narażone na negatywny wpływ warunków atmosferycznych, czy innego rodzaju zakłóceń. Niezależnie od tego, czy na co dzień korzystasz z Internetu do pracy, czy do rozrywki i relaksu, światłowód Telenet zapewni Ci komfortowe i szybkie połączenie z Internetem.
Polecamy
Telenet - Światłowód z telewizją

Światłowód z telewizją

Internet światłowodowy i telewizja 4K już od 69,90 zł/mies.
Sprawdź
Telenet - telefonia komórkowa

Abonament komórkowy

Nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy oraz Internet w telefonie teraz 3 miesiące za 1 zł/mies.
Sprawdź
Zamów przez telefon
Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie i wspólnie dobierzemy ofertę.