Internet radiowy

Czas trwania umowy
Internet
15 Mb/s
49,90
miesięcznie
Internet
25 Mb/s
59,90
miesięcznie
Podane ceny zawierają rabat za e-fakturę 5zł/mies. i zgody marketingowe 5zł/mies.
Internet radiowy

Internet radiowy

Internet radiowy to rozwiązanie, w którym cyfrowy sygnał wysyłany jest pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem drogą radiową. Do montażu Internetu radiowego wystarcza antena/odbiornik, a jedyny przewód to ten łączący antenę/odbiornik z routerem. Internet radiowy Telenet pozwala między innymi na komfortowe przeglądanie stron internetowych, słuchanie muzyki online, czy oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości.
Przeniesienie numeru

Dla kogo Internet radiowy?

Internet radiowy sprawdzi się przede wszystkim w tych miejscowościach, do których nie dociera infrastruktura światłowodowa. Rozwiązanie to polecamy również osobom, które nie zamierzają rozprowadzać w domu, czy na działce kabli i cenią sobie elastyczność. Wynika ona przede wszystkim z możliwości przenoszenia odbiornika w dowolne miejsce pozostające w zasięgu naszej sieci. Internet radiowy sprawdzi się również w przypadku użytkowników, którzy szukają taniego, ale jednocześnie niezawodnego łącza.
Zalety Internetu radiowego

Dlaczego warto wybrać Interent radiowy

Podstawową zaletą jest oczywiście dostępność tam, gdzie nie ma możliwości położenia kabli. Dodatkowe korzyści to m.in:
- niska cena;
- brak limitu pobierania/wysyłania danych, który występuje w Internecie mobilnym;
- brak kabli, ponieważ do montażu Internetu radiowego wystarcza antena/odbiornik, a jedyny przewód to ten łączący antenę/odbiornik z routerem;
- łatwość i swoboda dostępu do sieci.
Zamów przez telefon
Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie i wspólnie dobierzemy ofertę.