Światłowód 600Mb/s i telewizja

300Mb/s
600Mb/s0 zł przez 2 mies.
1Gb/s 0 zł przez 2 mies.
Prędkość Internetu
Internet
600 Mb/s
Telewizja
115 kanałóww tym 63 HD i 3 UHD(4K)
94,90
miesięcznie0 zł przez 2 miesiące
Internet
600 Mb/s
Telewizja
170 kanałóww tym 101 HD i 3 UHD(4K)
119,90
miesięcznie0 zł przez 2 miesiące
Internet
600 Mb/s
Telewizja
202 kanaływ tym 122 HD i 3 UHD(4K)
144,90
miesięcznie0 zł przez 2 miesiące
Internet
600 Mb/s
Telewizja
238 kanałóww tym 147 HD i 3 UHD(4K)
164,90
miesięcznie0 zł przez 2 miesiące
Prezentowana oferta zawiera usługę z dekoderem Korbox i obowiązuje przy zawarciu umowy na okres 24 miesięcy. Ceny zawierają rabat za e-fakturę 5zł/mies. i zgody marketingowe 5zł/mies. Oferta dostępna w budynkach wielorodzinnych (bloki), które znajdują się w zasięgu sieci światłowodowej Telenet. Oferta nie dotyczy budynków, w których sieć światłowodowa została wybudowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Informacje na temat oferty dostępnej pod Twoim adresem znajdziesz na stronie sprawdź zasięg
Dobierz dodatkowe usługi
Multiroom - dodatkowy dekoder
Dzięki tej usłudze podłączony zostanie dodatkowy dekoder HD, który zapewni dostęp do kanałów telewizyjnych objętych Twoim abonamentem na kolejnym telewizorze. Usługa multiroom dostępna jest z jednym, dwoma lub trzema dekoderami dodatkowymi.
Jednorazowa opłata za montaż i aktywację dodatkowego dekodera wynosi 49 zł.
10 /mies.
HBO
Lubisz hollywoodzkie produkcje, kultowe seriale i koncerty gwiazd? W tym pakiecie znajdziesz to wszystko. HBO to potężna dawka najlepszej rozrywki.
Pakiet zawiera 3 kanały: HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD.
25,90 /mies.
Cinemax
Oferta dla prawdziwych kinomanów, w której wiele zarówno kasowych jak i tych alternatywnych produkcji filmowych. Dwa kanały Cinemax to propozycja, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów kina.
12,90 /mies.
Canal+
Pakiet w którym znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe.
Pakiet dostępny w dwóch opcjach:
Canal+ Select zawierający 6 kanałów,
Canal+ Prestige zawierający 8 kanałów.
od 39,90 /mies.
W celu zwiększenia pokrycia zasięgu WiFi podłącz wzmacniacz sygnału i korzystaj z szybkiego i stabilnego połączenia WiFi w całym domu.
Nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy oraz Internet w telefonie teraz 2 miesiące za 0 zł.
od 15,90 /mies.
Co nas wyróżnia?

Nagrywanie w chmurze

Możesz nagrywać programy bez konieczności posiadania dekodera z dyskiem. Twoje nagranie zostanie zapisywane w chmurze.

Odtwórz

Spóźnienie na film nie stanowi już problemu! Wybierz funkcję Odtwórz, by w dowolnym momencie rozpocząć odtwarzanie wybranego programu od początku.

Przewijanie kanałów

Możesz odtworzyć wybrany program nawet do trzech dni wstecz. W dowolnym momencie wybierz opcję przewijania i cofnij akcję do wybranego momentu.

Symetryczne łącze

Światłowód Telenet pozwala na wysyłanie i pobieranie danych z taką samą prędkością.

Nielimitowany internet

Oferujemy stabilne łącze internetowe bez limitu pobierania danych.

Doświadczenie

19 lat doświadczenia na rynku czyni nas pewnym dostawcą usług telekomunikacyjnych.

Łatwy kontakt

Możesz do nas napisać, zadzwonić (24h/dobę) lub odwiedzić nas w biurze. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Wysoka jakość

Nieustannie inwestujemy w budowę i modernizację naszej infrastruktury, by dostarczać Ci usługi najwyższej klasy. Nad niezawodnością usług cały czas czuwają ekipy techniczne.

Polski kapitał

Korzystając z usług Telenet wspierasz polską gospodarkę.

Najczęściej zadawane pytania
Światłowód to najnowocześniejsza i najwydajniejsza technologia dostępu do Internetu. Wybierając symentryczny światłowód Telenet masz pewność, że pobieranie i wysyłanie dużych plików przestanie być problemem, a granie w gry online czy oglądanie filmów na platformach VOD stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Światłowód został stworzony z przeźroczystego włókna szklanego, a transmisja danych odbywa się z wykorzystaniem sygnału optycznego. Dzięki temu łącze nie jest narażone na negatywny wpływ warunków atmosferycznych, czy innego rodzaju zakłóceń. Niezależnie od tego, czy na co dzień korzystasz z Internetu do pracy, czy do rozrywki i relaksu, światłowód Telenet zapewni Ci komfortowe i szybkie połączenie z Internetem.
Symetryczny światłowód Telenet pozwala na pobieranie i wysyłanie plików z tą samą prędkością. Standardowe łącza internetowe są asymetryczne, co oznacza, że prędkość pobierania jest większa niż prędkość wysyłania. Przy symetrycznym łączu parametry te są sobie równe, dzięki czemu udostępnianie nawet dużych plików jest błyskawiczne. Prędkość wysyłania ma również duży wpływ na jakość połączenia podczas prowadzenia wideo rozmów. Wybierając symetryczny światłowód Telenet, zyskujesz największą wydajność i stabilność łącza zarówno podczas wysyłania, jak i pobierania danych.
Zamówienie usług Telenet możliwe jest w następujący sposób:
Światłowód instalujemy w terminie od 1 do 10 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia.
Zasięg usług Telenet znajdziesz na stronie: https://telenet.pl/zamow
Nie potrzebujesz anteny do odbioru naszej telewizji. Sygnał telewizyjny przesyłany jest za pomocą światłowodu.
W ramach jednej umowy możesz posiadać maksymalnie 4 dekodery. Jeden dekoder główny i maksymalnie trzy dekodery dodatkowe (multiroom). Instalację wykonują nasi wykwalifikowani technicy.
Zamawianie pakietów dodatkowych możliwe jest poprzez:
  • aplikację sklep - dostępną w menu dekodera,
  • telefonicznie: pod numerem 63 220 88 00 lub 795 560 910,
  • bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta Telenet
Chcesz zamówić telefonicznie?
Zostaw swój numer. Oddzwonimy do Ciebie!