Abonament komórkowy

Czy jesteś już naszym klientem?
1
przez 3 miesiące,
później 25,90 zł miesięcznie
  • Internet w telefonie: 10GB
  • Nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy w Polsce oraz w roamingu UE
  • Aktywacja: 1 zł
1
przez 3 miesiące,
później 29,90 zł miesięcznie
  • Internet w telefonie: 25GB
  • Nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy w Polsce oraz w roamingu UE
  • Aktywacja: 1 zł
Podane ceny zawierają rabat za e-fakturę 5zł/mies. i zgody marketingowe 5zł/mies. Prezentowana oferta obowiązuje przy zawarciu umowy na okres 24 miesięcy.
Zasięg telefonii komórkowej

Zasięg

Korzystamy z ogólnopolskiego zasięgu sieci Play. Dodatkowo w ramach bezpłatnego roamingu krajowego możesz kożystać z zasięgu innych sieci. Niezależnie od miejsca pobytu, masz pewność, że pozostajesz w kontakcie z bliskimi.
Przeniesienie numeru

Przeniesienie numeru

Możesz korzystać z oferty Telenet zachowując obecny numer telefonu. Skontaktujemy się w Twoim imieniu z obecnym operatorem i załatwimy za Ciebie wszystkie formalności.
Roaming zagraniczny

Roaming zagraniczny

W ramach roamingu zagranicznego we wszystkich krajach Unii Europejskiej korzystasz z własnego numeru, niemal tak samo jak w Polsce. Wyjeżdzając na wakacje możesz dzwonić do znajomych i rodziny, bez obaw o rachunki za połączenia.
Nowoczesne technologie

Nowoczesne technologie

Poznaj zalety technologii VoLTE i Wi-Fi Calling
VoLTE (Voice over LTE) umożliwia realizację połączeń głosowych w sieci LTE. VoLTE pozwala na szybsze nawiązanie połączenia głosowego przy jednocześnie lepszej jakości dźwięku. Wi-Fi Calling to usługa pozwalająca dzwonić, wysyłać SMS-y i MMS-y z miejsc, gdzie zasięg sieci komórkowej jest ograniczony. Jedyne, co musisz zrobić, to połączyć się z siecią WiFi i włączyć odpowiednią funkcję w telefonie. Tym sposobem zyskujesz dostęp do nielimitowanego wykonywania połączeń, wysyłania SMS-ów oraz MMS-ów na terenie całego świata.
Zamów przez telefon
Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie i wspólnie dobierzemy ofertę.