Aplikacje dostępne w dekoderach KORBOX

Interaktywne menu Pozwala na przeglądaniu menu i jego funkcji bez wychodzenia z oglądania telewizji.
Przewijanie kanałów Funkcja przewijania kanałów umożliwia dostęp do wybranych programów nawet do trzech dni wstecz. W dowolnym momencie wybierz opcję przewijania i cofnij akcję do wybranego momentu lub obejrzyj wczorajszy odcinek ulubionego serialu. Koniec z przegapioną bramką meczu!

Aby przewinąć kanał naciśnij na pilocie strzałkę <<
Funkcja Odtwórz Spóźnienie na film nie stanowi już problemu! Wybierz funkcję Odtwórz, by w dowolnym momencie rozpocząć odtwarzanie wybranego programu od początku.
Nagrywarka nPVR Nagrywarka nPVR to usługa, dzięki której możesz nagrywać programy bez konieczności posiadania zewnętrznego dysku lub dekodera z dyskiem (nagranie zapisywane jest w chmurze).

Usługa dostępna jest w trzech opcjach:
nPVR 10h - pozwala na nagranie 10 godzin.
nPVR 100h - pozwala na nagranie 100 godzin.
nPVR 250h - pozwala na nagranie 250 godzin.
Informacje o kanałach Wyświetlamy szczegółowe informacje odnośnie oglądanego kanału tj. Tytuł, czas rozpoczęcia i zakończenia, kategoria wiekowa, rok produkcji, szczegółowy opis oraz czas postępu.
EPG Podstawową jego cechą EPG jest wyświetlanie aktualnego programu telewizyjnego. Pozwala na zapoznanie się z bieżącym programem na dany dzień. Program jest dostępny zwykle z wyprzedzeniem do 7 dni. EPG posiada funkcję planowania nagrania, układania listy ulubionych kanałów, wyświetlania poszerzonego opisu nadawanych programów.
Lista ulubionych Możesz utworzyć listę ulubionych kanałów telewizyjnych, aby zawsze mieć blisko siebie to, co oglądasz najczęściej.
Zamawianie usług za pomocą pilota Dodatkowe usługi w postaci pakietów dodatkowych już teraz możesz zamówić bez wychodzenia z domu.
Ochrona rodzicielska Na dekoderze KORBOX kodem PIN chronione są treści dodatkowo płatne oraz te, które mogą być nieodpowiednie dla wybranej grupy wiekowej.
Korpilot Pełna obsługa dekodera z poziomu Twojego smartphone. Wszystko za pośrednictwem aplikacji KORPILOT dostępnej na telefony z systemem Android.