Internet Wietchinin

Jesteś mieszkańcem miejscowości Wietchinin? Szukasz szybkiego, stabilnego i nielimitowanego Internetu?
Koniecznie sprawdź naszą ofertę i zapewnij sobie najlepsze połączenie internetowe skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Postaw na symetryczne łącze światłowodowe i przenieś korzystanie z Internetu na zupełnie nowy poziom! Symetryczny Internet światłowodowy Telenet to najnowocześniejsza technologia dla najbardziej wymagających. Decydując się na to rozwiązanie, zyskasz największą wydajność i stabilność łącza zarówno podczas wysyłania, jak i pobierania danych (prędkość wysyłania jest taka sama jak prędkość pobierania). Dzięki temu pobieranie i wysyłanie dużych plików przestanie być problemem, a jednoczesne streamowanie i granie w gry online czy oglądanie filmów na platformach VOD stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Internet światłowodowy Telenet to prędkość nawet 1 Gb/s zarówno przy pobieraniu, jak i wysyłaniu plików!

Telewizja Wietchinin

Jesteś fanem sportu? A może lubisz oglądać najnowsze filmy i seriale? Telewizja Telenet umożliwi Ci nielimitowaną rozrywkę, jaką jest zestaw ponad 220 kanałów. W kategorii sportu, filmu czy bajek z pewnością odnajdziesz ulubiony kanał. Dzięki nowoczesnym dekoderom nasi klienci już teraz mogą cieszyć się technologią 4K HDR. Telewizja Telenet to nie tylko duża ilości kanałów, ale również takie usługi jak: multiroom, nagrywarka nPVR, przewijanie kanałów.

Telefonia komórkowa

Telefonia komórkowa Telenet to nielimitowane rozmowy, MMSy i SMSy do wszystkich sieci oraz duży pakiet Internetu mobilnego w atrakcyjnej cenie. Możesz również przenieść do nas obecny numer telefonu. Skontaktujemy się w Twoim imieniu z dotychczasowym operatorem i załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Usługa dostępna jest na terenie całej Polski w zasięgu sieci Play oraz w ramach roamingu w pozostałych krajach Unii Europejskiej.

Obszar działania

miejscowość: Wietchinin
gmina: Turek
powiat: turecki
województwo: wielkopolskie

Jak zamówić ?

Zamówienie usług Telenet możliwe jest na trzy sposoby: