Internet Turek

Mieszkasz w miejscowości Turek? Potrzebujesz szybkiego, stabilnego i nielimitowanego Internetu?
Wybierz ofertę Telenet i zacznij korzystać z najlepszego połączenie internetowego skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

Wybierz symetryczne łącze światłowodowe i poznaj zupełnie nowy poziom Internetu! Zyskaj największą wydajność i stabilność łącza zarówno podczas wysyłania, jak i pobierania danych (prędkość wysyłania i prędkość wysyłania jest taka sama). Dzięki temu pobieranie i wysyłanie dużych plików przestanie być problemem, a granie w gry online czy oglądanie filmów na platformach streamingowych stanie się jeszcze przyjemniejsze. Symetryczny Internet światłowodowy to najnowocześniejsza technologia dla najbardziej wymagających.

Internet światłowodowy Telenet to prędkość nawet 1 Gb/s zarówno przy pobieraniu, jak i wysyłaniu plików!

Telewizja Turek

Jesteś fanem sportu? A może lubisz oglądać najnowsze seriale i filmy? Telewizja Telenet umożliwi Ci nielimitowaną rozrywkę, jaką jest zestaw ponad 230 kanałów. Z pewnością odnajdziesz ulubiony kanał. Dzięki nowoczesnym dekoderom Korbox nasi klienci już teraz mogą cieszyć się technologią 4K HDR. Technologia HDR zastosowana w naszym dekoderze pozwala na uzyskanie szerszej skali barw i jasności niż w standardowym zakresie dynamicznym. Celem technologii HDR jest podniesienie realizmu oglądanego obrazu. Telewizja Telenet to nie tylko duża ilości kanałów, ale również takie usługi jak: multiroom, nagrywarka nPVR, przewijanie kanałów.

Telefonia komórkowa

Telenet to również telefonia komórkowa zawierająca nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz duży pakiet Internetu mobilnego w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo możesz przenieść do nas obecny numer telefonu. Skontaktujemy się w Twoim imieniu z dotychczasowym operatorem i załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Skorzystaj i ciesz się rozmowami bez limitu w całej Polsce! Nasz zasięg obejmuje sieć komórkową Play oraz roaming krajowy i zagraniczny.

Obszar działania

miejscowość: Turek
gmina: Turek
powiat: turecki
województwo: wielkopolskie

Turek - o miejscowości

Turek to miasto położone w województwie wielkopolskim, nad rzeką Kiełbaską. Turek jest siedzibą powiatu tureckiego oraz gminy Turek. Miasto leży na Wysoczyźnie Tureckiej, która jest częścią Niziny Południowowielkopolskiej. Złoża węgla brunatnego sprawiają, że jest drugim co do wielkości ośrodkiem przemysłowym Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. Na terenie miasta Turek Internet udostępniony jest za pomocą technologii światłowodowej. Powierzchnia miasta to 16,17 km². Przez Turek przebiegają drogi krajowe nr 72 i nr 83 oraz droga wojewódzka nr 470.

Jak zamówić ?

Zamówienie usług Telenet możliwe jest na trzy sposoby:

  • telefonicznie: pod numerem 63 220 88 00 lub 795 560 910,
  • on-line: przez naszą stronę internetową,
  • bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta Telenet