Internet TULISZKÓW

Mieszkasz w miejscowości TULISZKÓW? Potrzebujesz szybkiego, stabilnego i nielimitowanego Internetu?
Wybierz ofertę Telenet i zacznij korzystać z najlepszego połączenie internetowego skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

Wybierz symetryczne łącze światłowodowe i poznaj zupełnie nowy poziom Internetu! Zyskaj największą wydajność i stabilność łącza zarówno podczas wysyłania, jak i pobierania danych (prędkość wysyłania i prędkość wysyłania jest taka sama). Dzięki temu pobieranie i wysyłanie dużych plików przestanie być problemem, a granie w gry online czy oglądanie filmów na platformach streamingowych stanie się jeszcze przyjemniejsze. Symetryczny Internet światłowodowy to najnowocześniejsza technologia dla najbardziej wymagających.

Internet światłowodowy Telenet to prędkość nawet 1 Gb/s zarówno przy pobieraniu, jak i wysyłaniu plików!

Telewizja TULISZKÓW

Jesteś fanem sportu? A może lubisz oglądać najnowsze seriale i filmy? Telewizja Telenet umożliwi Ci nielimitowaną rozrywkę, jaką jest zestaw ponad 230 kanałów. Z pewnością odnajdziesz ulubiony kanał. Dzięki nowoczesnym dekoderom Korbox nasi klienci już teraz mogą cieszyć się technologią 4K HDR. Technologia HDR zastosowana w naszym dekoderze pozwala na uzyskanie szerszej skali barw i jasności niż w standardowym zakresie dynamicznym. Celem technologii HDR jest podniesienie realizmu oglądanego obrazu. Telewizja Telenet to nie tylko duża ilości kanałów, ale również takie usługi jak: multiroom, nagrywarka nPVR, przewijanie kanałów.

Telefonia komórkowa

Telenet to również telefonia komórkowa zawierająca nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz duży pakiet Internetu mobilnego w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo możesz przenieść do nas obecny numer telefonu. Skontaktujemy się w Twoim imieniu z dotychczasowym operatorem i załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Skorzystaj i ciesz się rozmowami bez limitu w całej Polsce! Nasz zasięg obejmuje sieć komórkową Play oraz roaming krajowy i zagraniczny.

Obszar działania

miejscowość: TULISZKÓW
gmina: Tuliszków
powiat: turecki
województwo: wielkopolskie

Tuliszków - o miejscowości

Tuliszków to miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie tureckim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Tuliszków. W pobliżu miasta przepływa Pokrzywnica, która jest niewielką rzeką dorzecza Warty. Powierzchnia miasta to 7 km². Na terenie miasta Tuliszków Internet udostępniony jest mieszkańcom za pomocą technologii światłowodowej. Tuliszków położony jest we wschodniej części województwa wielkopolskiego, około 13 kilometrów od Konina. Przez Tuliszków przebiega droga krajowa nr 72 oraz droga wojewódzka nr 443.

Jak zamówić ?

Zamówienie usług Telenet możliwe jest na trzy sposoby: