Internet Przykona

Mieszkasz w miejscowości Przykona? Potrzebujesz szybkiego, wydajnego i nielimitowanego Internetu?
Wybierz naszą ofertę i zacznij korzystać z najlepszego połączenie internetowego skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

Postaw na symetryczne łącze światłowodowe i przenieś korzystanie z Internetu na zupełnie nowy poziom! Decydując się na to rozwiązanie, zyskujesz największą wydajność i stabilność łącza zarówno podczas wysyłania, jak i pobierania danych (prędkość wysyłania jest taka sama jak prędkość pobierania). Dzięki temu pobieranie i wysyłanie dużych plików przestanie być problemem, a granie w gry online czy oglądanie filmów na platformach streamingowych stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Internet światłowodowy Telenet to prędkość nawet 1 Gb/s zarówno przy pobieraniu, jak i wysyłaniu plików!

Telewizja Przykona

Jesteś fanem sportu? A może lubisz oglądać najnowsze seriale i filmy? Telewizja Telenet umożliwi Ci nielimitowaną rozrywkę, jaką jest zestaw ponad 230 kanałów. Z pewnością odnajdziesz ulubiony kanał. Dzięki nowoczesnym dekoderom Korbox nasi klienci już teraz mogą cieszyć się technologią 4K HDR. Celem technologii HDR jest podniesienie realizmu oglądanego obrazu. W połączeniu z rozdzielczością 4K, HDR zapewni dużo wyższą jakość oglądanego obrazu. Telewizja Telenet to nie tylko duża ilości kanałów, ale również takie usługi jak: nagrywarka nPVR oraz przewijanie kanałów. Dodatkowo możesz skorzystać z usługi Multiroom (dodatkowego dekodera), umożliwiającego na korzystanie z więcej niż jednego telewizora. Usługa multiroom dostępna jest z jednym, dwoma lub trzema dekoderami dodatkowymi.

Telefonia komórkowa

Telefonia komórkowa Telenet to nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz duży pakiet Internetu mobilnego w bardzo atrakcyjnej cenie. Możesz również zachować obecny numer telefonu. Skontaktujemy się w Twoim imieniu z dotychczasowym operatorem i załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Skorzystaj i ciesz się rozmowami bez limitu w całej Polsce! Nasz zasięg obejmuje sieć komórkową Play oraz roaming krajowy i zagraniczny.

Obszar działania

miejscowość: Przykona
gmina: Przykona
powiat: turecki
województwo: wielkopolskie

Przykona - o miejscowości

Przykona to wieś położona w województwie wielkopolskim, w powiecie tureckim. Przykona jest głównym ośrodkiem administracyjnym w gminie Przykona. Na terenie wsi Przykona Internet udostępniony jest za pomocą technologii światłowodowej oraz radiowej. W północno-wschodniej części gminy występują złoża węgla brunatnego eksploatowane metodą odkrywkowa. Powierzchnia gminy Przykona wynosi, 111 km². Na terenie gminy znajdują się 33 miejscowości, które zamieszkuje 4250 mieszkańców.

Jak zamówić ?

Zamówienie usług Telenet możliwe jest na trzy sposoby:

  • telefonicznie: pod numerem 63 220 88 00 lub 795 560 910,
  • on-line: przez naszą stronę internetową,
  • bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta Telenet