Internet Malanów

Mieszkasz w miejscowości Malanów? Potrzebujesz szybkiego, wydajnego i nielimitowanego Internetu?
Wybierz naszą ofertę i zacznij korzystać z najlepszego połączenie internetowego skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

Postaw na symetryczne łącze światłowodowe i przenieś korzystanie z Internetu na zupełnie nowy poziom! Decydując się na to rozwiązanie, zyskujesz największą wydajność i stabilność łącza zarówno podczas wysyłania, jak i pobierania danych (prędkość wysyłania jest taka sama jak prędkość pobierania). Dzięki temu pobieranie i wysyłanie dużych plików przestanie być problemem, a granie w gry online czy oglądanie filmów na platformach streamingowych stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Internet światłowodowy Telenet to prędkość nawet 1 Gb/s zarówno przy pobieraniu, jak i wysyłaniu plików!

Telewizja Malanów

Jesteś fanem sportu? A może lubisz oglądać najnowsze seriale i filmy? Telewizja Telenet umożliwi Ci nielimitowaną rozrywkę, jaką jest zestaw ponad 230 kanałów. Z pewnością odnajdziesz ulubiony kanał. Dzięki nowoczesnym dekoderom Korbox nasi klienci już teraz mogą cieszyć się technologią 4K HDR. Celem technologii HDR jest podniesienie realizmu oglądanego obrazu. W połączeniu z rozdzielczością 4K, HDR zapewni dużo wyższą jakość oglądanego obrazu. Telewizja Telenet to nie tylko duża ilości kanałów, ale również takie usługi jak: nagrywarka nPVR oraz przewijanie kanałów. Dodatkowo możesz skorzystać z usługi Multiroom (dodatkowego dekodera), umożliwiającego na korzystanie z więcej niż jednego telewizora. Usługa multiroom dostępna jest z jednym, dwoma lub trzema dekoderami dodatkowymi.

Telefonia komórkowa

Telefonia komórkowa Telenet to nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz duży pakiet Internetu mobilnego w bardzo atrakcyjnej cenie. Możesz również zachować obecny numer telefonu. Skontaktujemy się w Twoim imieniu z dotychczasowym operatorem i załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Skorzystaj i ciesz się rozmowami bez limitu w całej Polsce! Nasz zasięg obejmuje sieć komórkową Play oraz roaming krajowy i zagraniczny.

Obszar działania

miejscowość: Malanów
gmina: Malanów
powiat: turecki
województwo: wielkopolskie

Malanów - o miejscowości

Malanów to wieś położona w województwie wielkopolskim, w powiecie tureckim. Jest siedzibą gminy Malanów. Wieś Malanów położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 470. Na terenie wsi Malanów Internet udostępniony jest za pomocą technologii światłowodowej. Powierzchnia gminy Malanów wynosi, 107,17 km². Na terenie gminy znajdują się 17 sołectw, które zamieszkuje 6550 mieszkańców.

Jak zamówić ?

Zamówienie usług Telenet możliwe jest na trzy sposoby:

  • telefonicznie: pod numerem 63 220 88 00 lub 795 560 910,
  • on-line: przez naszą stronę internetową,
  • bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta Telenet