Internet DOBRA

Mieszkasz w miejscowości DOBRA? Potrzebujesz szybkiego, stabilnego i nielimitowanego Internetu?
Wybierz ofertę Telenet i zacznij korzystać z najlepszego połączenie internetowego skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

Wybierz symetryczne łącze światłowodowe i poznaj zupełnie nowy poziom Internetu! Zyskaj największą wydajność i stabilność łącza zarówno podczas wysyłania, jak i pobierania danych (prędkość wysyłania i prędkość wysyłania jest taka sama). Dzięki temu pobieranie i wysyłanie dużych plików przestanie być problemem, a granie w gry online czy oglądanie filmów na platformach streamingowych stanie się jeszcze przyjemniejsze. Symetryczny Internet światłowodowy to najnowocześniejsza technologia dla najbardziej wymagających.

Internet światłowodowy Telenet to prędkość nawet 1 Gb/s zarówno przy pobieraniu, jak i wysyłaniu plików!

Telewizja DOBRA

Jesteś fanem sportu? A może lubisz oglądać najnowsze seriale i filmy? Telewizja Telenet umożliwi Ci nielimitowaną rozrywkę, jaką jest zestaw ponad 230 kanałów. Z pewnością odnajdziesz ulubiony kanał. Dzięki nowoczesnym dekoderom Korbox nasi klienci już teraz mogą cieszyć się technologią 4K HDR. Technologia HDR zastosowana w naszym dekoderze pozwala na uzyskanie szerszej skali barw i jasności niż w standardowym zakresie dynamicznym. Celem technologii HDR jest podniesienie realizmu oglądanego obrazu. Telewizja Telenet to nie tylko duża ilości kanałów, ale również takie usługi jak: multiroom, nagrywarka nPVR, przewijanie kanałów.

Telefonia komórkowa

Telenet to również telefonia komórkowa zawierająca nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz duży pakiet Internetu mobilnego w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo możesz przenieść do nas obecny numer telefonu. Skontaktujemy się w Twoim imieniu z dotychczasowym operatorem i załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Skorzystaj i ciesz się rozmowami bez limitu w całej Polsce! Nasz zasięg obejmuje sieć komórkową Play oraz roaming krajowy i zagraniczny.

Obszar działania

miejscowość: DOBRA
gmina: Dobra
powiat: turecki
województwo: wielkopolskie

Dobra - o miejscowości

Dobra to miasto o powierzchni 1,84 km² położone w południowo wschodniej części Wielkopolski, w powiecie tureckim. Dobra jest głównym ośrodkiem administracyjnym, handlowym i gospodarczym gminy. Miasto położone jest na Wysoczyźnie Tureckiej, na prawym brzegu doliny rzeki Teleszyny. Na terenie miasta Dobra Internet udostępniony jest za pomocą technologii światłowodowej oraz radiowej. Przez miasto Dobra przebiega droga krajowa nr 83 łącząca Turek z Sieradzem.

Jak zamówić ?

Zamówienie usług Telenet możliwe jest na trzy sposoby: