Internet Galew

Mieszkasz w miejscowości Galew? Potrzebujesz szybkiego, stabilnego i nielimitowanego Internetu?
Wybierz ofertę Telenet i zacznij korzystać z najlepszego połączenie internetowego skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

Wybierz symetryczne łącze światłowodowe i poznaj zupełnie nowy poziom Internetu! Zyskaj największą wydajność i stabilność łącza zarówno podczas wysyłania, jak i pobierania danych (prędkość wysyłania i prędkość wysyłania jest taka sama). Dzięki temu pobieranie i wysyłanie dużych plików przestanie być problemem, a granie w gry online czy oglądanie filmów na platformach streamingowych stanie się jeszcze przyjemniejsze. Symetryczny Internet światłowodowy to najnowocześniejsza technologia dla najbardziej wymagających.

Internet światłowodowy Telenet to prędkość nawet 1 Gb/s zarówno przy pobieraniu, jak i wysyłaniu plików!

Telewizja Galew

Jesteś fanem sportu? A może lubisz oglądać najnowsze seriale i filmy? Telewizja Telenet umożliwi Ci nielimitowaną rozrywkę, jaką jest zestaw ponad 230 kanałów. Z pewnością odnajdziesz ulubiony kanał. Dzięki nowoczesnym dekoderom Korbox nasi klienci już teraz mogą cieszyć się technologią 4K HDR. Technologia HDR zastosowana w naszym dekoderze pozwala na uzyskanie szerszej skali barw i jasności niż w standardowym zakresie dynamicznym. Celem technologii HDR jest podniesienie realizmu oglądanego obrazu. Telewizja Telenet to nie tylko duża ilości kanałów, ale również takie usługi jak: multiroom, nagrywarka nPVR, przewijanie kanałów.

Telefonia komórkowa

Telenet to również telefonia komórkowa zawierająca nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz duży pakiet Internetu mobilnego w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo możesz przenieść do nas obecny numer telefonu. Skontaktujemy się w Twoim imieniu z dotychczasowym operatorem i załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Skorzystaj i ciesz się rozmowami bez limitu w całej Polsce! Nasz zasięg obejmuje sieć komórkową Play oraz roaming krajowy i zagraniczny.

Obszar działania

miejscowość: Galew
gmina: Brudzew
powiat: turecki
województwo: wielkopolskie

Jak zamówić ?

Zamówienie usług Telenet możliwe jest na trzy sposoby: