Oferta dla biznesu

Twoja firma potrzebuje niestandardowych, dedykowanych rozwiązań telekomunikacyjnych? Skontaktuj się z doradcami TELENET Biznes, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb! Rozwiń swój biznes, dzięki usługom TELENET Biznes.
Internet dla biznesu
Internet dla biznesu Usługa dostępu do Internetu w wersji biznes, dedykowana jest zarówno dużym podmiotom gospodarczym, instytucją jak i mniejszym przedsiębiorcom. Oferujemy symetryczny i asymetryczny dostęp do Internetu z gwarancją pasma oraz stałym publicznym adresem IP. Usługi wykorzystują redundantne łącza do krajowych i światowych operatorów Internetu oraz węzłów wymiany ruchu. W ofercie dostępne są również pakiety gwarancji usług oraz reakcji na zdarzenie (SLA).
Transmisja danych
Transmisja danych Usługa pozwala połączyć wszystkie oddziały Klienta w jedną sieć lokalną za pomocą sieci VLAN lub transmisji IP VPN. Sieć może bazować na połączeniu punkt-punkt lub punkt-wielopunkt. W ofercie dostępne są również pakiety gwarancji usług oraz reakcji na zdarzenie (SLA).
Dzierżawa włókien światłowodowych
Dzierżawa włókien światłowodowych Usługa polega na zestawieniu dedykowanego ciemnego włókna światłowodowego (jednomodowego) między lokalizacjami wskazanymi przez Klienta. Usługa kierowana jest do firm i instytucji dla których dzierżawiony światłowód ma kluczowe znaczenie. Usługę świadczymy w oparciu o własną sieć kabli światłowodowych prowadzonych w kanalizacji teletechnicznej oraz napowietrznie.
Oferta dla deweloperów
Oferta dla deweloperów Ofertę kierujemy do właścicieli budynków, zarządców i deweloperów. Wykonujemy przyłącza światłowodowe umożliwiające korzystanie z szybkiego dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz połączeń głosowych. Prowadzimy prace kompleksowo od wykonania projektu aż po realizację budowy sieci i świadczenie usług. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.
Budowa infrastruktury telekomunikacyjnej
Budowa infrastruktury telekomunikacyjnej Oferujemy kompleksowe usługi projektowania i budowy infrastruktury telekomunikacyjnej. Prowadzimy prace kompleksowo od wykonania projektu aż po realizację budowy i konfigurację urządzeń aktywnych. Wykorzystując swoje ponad 15-letnie doświadczenie operatorskie jesteśmy najlepszym partnerem dla wdrożenia usług telekomunikacyjnych dla Państwa biznesu.
Monitoring
Monitoring Monitoring jest jednym z podstawowych środków technicznych zapewniających ochronę obiektów prywatnych i publicznych. W ramach kompleksowej usługi oferujemy zaprojektowanie rozwiązania, wdrożenie oraz stałe utrzymanie sprawności całego systemu.
Kontakt Pn.-Pt. 9.00 - 17.00
e-mail: biznes@telenet.pl
Dane Firmy TELENET.PL Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 14
62-730 Dobra
NIP: 6681998177
REGON: 382553823
KRS: 0000771201