KSW 64 już 23 października!
18.10.2021 11:42

Prawdziwe starcie gigantów już 23 października! Odwołana wcześniej walka sezonu powraca!!! Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ponad 150-kilogramowym senegalskim zapaśnikiem, „Bombardierem”.

W Atlas Arenie pojawią się również młode gwiazdy polskiej sceny MMA, Patryk Kaczmarczyk i Robert Ruchała, a po raz pierwszy w okrągłej klatce nogę postawi najlepszy piórkowy w naszym kraju, Daniel Rutkowski, którego w KSW przywita niebezpieczny Filip Pejić.

Mariusz Pudzianowski i Serigne Ousmane Dia mieli spotkać się w marcu bieżącego roku na gali KSW 59. Niestety, w dniu walki Senegalczyk zaczął odczuwać bóle w jamie brzusznej i został przetransportowany do szpitala. Na miejscu personel medyczny stwierdził ostre zapalenia wyrostka robaczkowego, co automatycznie wykluczyło udział „Bombardiera” w starciu z Polakiem. Od razu po niefortunnych zdarzeniach, które doprowadziły do odwołania tego pojedynku, szefowie KSW zapowiedzieli, że ze względu na olbrzymie zainteresowanie starciem będą chcieli doprowadzić do tej walki ponownie.

Pięciokrotny zdobywca tytułu World's Strongest Man do tej pory sześciokrotnie walczył na galach KSW w Łodzi, z czego czterokrotnie w najważniejszych starciach wieczoru i zawsze cieszył się z wygranej. Ostatnio kibice KSW mogli oglądać Mariusza Pudzianowskiego w walce wieczoru gali KSW 61, kiedy to pokonał przed czasem Łukasza Jurkowskiego i tym samym został liderem w klasyfikacji największej liczby wygranych przez nokaut lub nokaut techniczny w historii KSW. „Bombardier” to jedna z trzech największych legend narodowego sportu swojego kraju, jakim są senegalskie zapasy. Ousmane Dia dwukrotnie został mistrzem świata w tym sporcie i sięgnął po tytuł „The King of the Arena”.

Aby obejrzeć Galę KSW64 wybierz na pilocie: Menu, a następnie Sklep lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta (tel. 63 220 88 00).

Kosz dostępu do transmisji: 39,99 zł