Kanały History w ofercie
12.10.2023 16:51

O te kanały Widzowie monitowali najczęściej. Do naszej oferty wkraczają History i History 2!

H (HISTORY) to kanał, który zmienia nasze postrzeganie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Opowiada o niezwykłych ludziach i ważnych wydarzeniach, które zmieniły losy świata. Wysokiej jakości programy w zaskakujący sposób koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu ,,historia”. Dzięki najwyższej jakości filmowania, żywej rekonstrukcji i wciągającej narracji HISTORY przenosi widzów w sam środek wydarzeń. Każdy dzień, człowiek czy przedmiot tworzą historię. Przez miesiąc kanał nadawać będzie w otwartym oknie dla abonentów wszystkich pakietów podstawowych.

H2 (HISTORY 2) to kanał popularno-naukowy dla ludzi ciekawych świata. Widz dowie się, jak przypadek zmienił losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat. Razem ze światowymi ekspertami kanał dostarcza sprawdzonych informacji na każdy temat. Przez miesiąc stacja nadawać będzie w otwartym oknie dla abonentów wszystkich pakietów podstawowych.

Kanał History dostępny jest w pakietach PRESTIŻ HD (202 kanały) i MAX HD (238 kanałów). Kanał History 2 dostępny jest w MAX HD.