O nas

TELENET to operator telekomunikacyjny, działający na terenie powiatu tureckiego oraz powiatu sieradzkiego. Nasza historia rozpoczęła się w marcu 2004 roku z chwilą uruchomienia pierwszego nadajnika sieci radiowej. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, poszerzamy naszą ofertę oraz docieramy do coraz większego grona klientów.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji użyteczności publicznej. W ofercie posiadamy całą gamę usług telekomunikacyjnych m.in.: usługę dostępu do Internetu w technologii światłowodowej oraz radiowej, telewizję IPTV, telefonię komórkową, usługę transmisji danych, dzierżawę włókien światłowodowych, zarządzanie i budowę sieci telekomunikacyjnych, obsługą serwerów oraz profesjonalne i fachowe doradztwo w wyżej wymienionym zakresie.

Dysponujemy własną, rozległą siecią szkieletową oraz dostępową. Od samego początku wielką wagę przywiązujemy do jakości naszych usług dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi firmami o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy rozwiązań zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.
Dane firmy
TELENET.PL Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 14
62-730 Dobra
NIP: 6681998177,
REGON: 382553823
KRS 0000771201
Kapitał zakładowy 163.000 PLN
Historia firmy