Telenet BOX | Internet + Telewizja + Telefon od 79,90zł

Internet + Telewizja + Abonament komórkowy
Internet światłowodowy
Pobieranie: 300Mb/s, Wysyłanie: 300Mb/s
Abonament komórkowy
Nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy
Internet w telefonie:
Cena za pakiet:
79,90zł/mies.
przez 2 miesiące,
później 95,80zł/mies.
Umowa: 24 miesiące
W przypadku sieci światłowodowej wybudowanej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa do ceny abonamentu należy doliczyć 15 zł/mies. Informacje na temat oferty dostępnej pod Twoim adresem znajdziesz na stronie sprawdź zasięg lub w Biurze Obsługi Klienta. Ceny zawierają rabat za e-fakturę 5zł/mies. i zgody marketingowe 5zł/mies.
Konfigurator usług Internet telewizja telefon
Zamów pakiet
Podaj swój numer. Oddzwonimy do Ciebie!
Co nas wyróżnia?

Nagrywanie w chmurze

Możesz nagrywać programy bez konieczności posiadania dekodera z dyskiem. Twoje nagranie zostanie zapisywane w chmurze.

Odtwórz

Spóźnienie na film nie stanowi już problemu! Wybierz funkcję Odtwórz, by w dowolnym momencie rozpocząć odtwarzanie wybranego programu od początku.

Przewijanie kanałów

Możesz odtworzyć wybrany program nawet do trzech dni wstecz. W dowolnym momencie wybierz opcję przewijania i cofnij akcję do wybranego momentu.

Symetryczne łącze

Światłowód Telenet pozwala na wysyłanie i pobieranie danych z taką samą prędkością.

Nielimitowany internet

Oferujemy stabilne łącze internetowe bez limitu pobierania danych.

Doświadczenie

17 lat doświadczenia na rynku czyni nas pewnym dostawcą usług telekomunikacyjnych.

Łatwy kontakt

Możesz do nas napisać, zadzwonić (24h/dobę) lub odwiedzić nas w biurze. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Wysoka jakość

Nieustannie inwestujemy w budowę i modernizację naszej infrastruktury, by dostarczać Ci usługi najwyższej klasy. Nad niezawodnością usług cały czas czuwają ekipy techniczne.

Polski kapitał

Korzystając z usług Telenet wspierasz polską gospodarkę.

Najczęściej zadawane pytania
Światłowód to najnowocześniejsza i najwydajniejsza technologia dostępu do Internetu. Wybierając symentryczny światłowód Telenet masz pewność, że pobieranie i wysyłanie dużych plików przestanie być problemem, a granie w gry online czy oglądanie filmów na platformach VOD stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Światłowód został stworzony z przeźroczystego włókna szklanego, a transmisja danych odbywa się z wykorzystaniem sygnału optycznego. Dzięki temu łącze nie jest narażone na negatywny wpływ warunków atmosferycznych, czy innego rodzaju zakłóceń. Niezależnie od tego, czy na co dzień korzystasz z Internetu do pracy, czy do rozrywki i relaksu, światłowód Telenet zapewni Ci komfortowe i szybkie połączenie z Internetem.
Symetryczny światłowód Telenet pozwala na pobieranie i wysyłanie plików z tą samą prędkością. Standardowe łącza internetowe są asymetryczne, co oznacza, że prędkość pobierania jest większa niż prędkość wysyłania. Przy symetrycznym łączu parametry te są sobie równe, dzięki czemu udostępnianie nawet dużych plików jest błyskawiczne. Prędkość wysyłania ma również duży wpływ na jakość połączenia podczas prowadzenia wideo rozmów. Wybierając symetryczny światłowód Telenet, zyskujesz największą wydajność i stabilność łącza zarówno podczas wysyłania, jak i pobierania danych.
Zamówienie usług Telenet możliwe jest w następujący sposób:
Światłowód instalujemy w terminie od 1 do 10 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia.
Zasięg usług Telenet znajdziesz na stronie: https://telenet.pl/zamow
Nie potrzebujesz anteny do odbioru naszej telewizji. Sygnał telewizyjny przesyłany jest za pomocą światłowodu.
W ramach jednej umowy możesz posiadać maksymalnie 4 dekodery. Jeden dekoder główny i maksymalnie trzy dekodery dodatkowe (multiroom). Instalację wykonują nasi wykwalifikowani technicy.
Zamawianie pakietów dodatkowych możliwe jest poprzez:
  • aplikację sklep - dostępną w menu dekodera,
  • telefonicznie: pod numerem 632208800 lub 795560910,
  • bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta Telenet
Tak, możesz przenieść swój numer telefonu do TELENET. Skontaktujemy się w Twoim imieniu z obecnym operatorem i załatwimy za Ciebie wszystkie formalności.
Możesz wybrać termin przeniesienia numeru.
Poinformujemy Cię o terminie przeniesienia SMSem, mailem lub telefonicznie.
Tak. Używamy uniwersalnej karty SIM, którą możesz dostosować do dowolnego smartfona lub urządzenia mobilnego. Karta ma 3 rozmiary: SIM, Micro SIM, Nano SIM.